• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Наша гордість це наші випускники,сьогодні вони директори шкіл району : Яровий Сергій Миколайович (Григорівка),Швець Раїса Олександрівна (В.Скельова),майже в кожній школі району наші випускникиГлинськ,Павлівка,Андрусівка,В-Скельова,Миронівка, в м.Світловодськ,Нова Прага,Петрово,Кіровоград,Олександрія ..вся Україна і за межами вони-наші випускники.В нашому Озерському НВК з 25працівників закладу 14 -випускники нашої школи.Ідуть на навчання і повертаються працювати вчителями,обирають інші професії.Серед них:педагог-органазатор Федорус О.М.,вчителі Тютюнник П.М.,Горбунов Є.М.,Подвиженко Л.М.,Палярус А.С. Бондаренко А.І.медсестра Лободенко В.О. прибиральниці Цимбал А.М. та Пономаренко О.М.,кухар Гребенюк А.І.,кочегор Гребенюк С.І.та Коваленко С.В.,робітник кухні Очеретяна Г.А.,сторожі Коваленко В.М. та Горбунова Н.В.,водій Коваленко С.К.,сільський голова Федорус В.О. також фермер Шевченко С.О. та Швець О.М. Всі ми одна родина і наша школа нас усіх об"єднує гарними справами ,чудовим настроєм,оптимізмом в краще завтра.Всім бажаю в подальшому оптимізму,віри,надії і любові.

Випускники Озерської ЗОШ,сьогодні НВК, Шевченко Сергій Олександрович, Швець Олександр Миколайович -фермери великих фермерських господарств.Нас підтримують,нас чують, з нами радіють нашим успіхам,переживанням,поразкам і перемогам.Допомога велика сьогодні від фермера Шевченка Сергія Олександровича .Велике спасибі від усіх нас!!!!!

Кiлькiсть переглядiв: 234

Коментарi

  • Допомога НВК

    2016-03-05 23:02:14

    Фермер Шевченко С.О. допоміг у придбанні ємкості для води,мотора та фурнітури для підкачки води в навчальний заклад з системи водопостачання с.Озера.дячні безмежно.Директор НВК............